Anna oma panus


 1. Sisesta toetuse summa – Kirjuta lahtrisse summa, millega soovid toetada. Miinimumsumma on 10€. 
 2. Täida kontaktandmete väljad
 3. Soorita makse – Vali makseviis. Toetada on võimalik üle Swedbanki, SEBi, Danske, LHV või Nordea panga pangalingi.

Eesmärk on koguda selle hooaja põhisündmuse (40-kordne ultratriatlon) korraldamiseks vajalikke rahalisi vahendeid. Põhisündmuse eelarve on 35 300 eurot ning see mh hõlmab endas:
 • Majutuskulu saateautoga Fuerteventurale ja tagasi reisides (kokku 6 ööd 2-le inimesele);
 • Kütusekulu ja kiirteemaksud Fuerteventurale ja tagasi reisides;
 • Saateauto kütusekulu Fuerteventural katsumuse ajal (8000+ km);
 • Sõiduki- ja reisijapiletid praamile Hispaania mandrilt Lanzarotele ja sealt Fuerteventurale;
 • Edasi-tagasi lennupiletid (sh ööbimised vahemaandumisohtades) Tallinn-Fuerteventura (kuni kahekümnele toetusmeeskonna liikmele);
 • kuni 8-liikmelise toetusmeeskonna majutuskulu Fuerteventural (42 päeva);   
 • kuni 8-liikmelise meeskonna ja minu toidukulu Fuerteventural (42 päeva)
 • sidekommunikatsioonikulud.

Enne makse sooritamist tutvu juhendiga.

Toetust saab avaldada ööpäevaringselt. Makse tegemiseks valige sobiv summa eurodes (€). Makse tegemiseks küsime vaid neid andmeid, mis on vajalikud makse sooritamiseks. Makse tegemiseks valige makseviis ja vajutage nuppu „Toeta“.

Teie toetusmakse sooritamise järel väljastatakse e-maili teel maksekinnitus, kus on ära toodud nii toetussumma suurus kui ka Sinu kontaktandmed. Vastavalt teie poolt valitud makseviisile saate toetuse teha pangalingi kaudu.

Makseviisid

 • Toetuse tegemise kinnitus väljastatakse süsteemi poolt automaatselt peale tellimuse sooritamist, mis ootab tasumiskinnitust. Kui kinnitust ei tule 1 tunni jooksul alates toetuse tegemisest, võta palun ühendust rait.ratasepp@gmail.com. Võimalik, et Sinu poolt sisestatud e-maili aadress ei ole korrektne, e-postkasti maht on ületatud või e-kiri on jäänud kinni spämmifiltrisse.
 • Maksmine internetipangas käib koostöös Maksekeskusega, mis võimaldab lihtsalt ja turvaliselt maksta interneti kaudu tehtud ostude eest. Sind suunatakse leheküljele, kus Sa saad valida oma panga ja maksta tellimuse eest Sulle sobiva pangalingi kaudu.
 • Toetussumma sisaldab Eesti Vabariigis kehtivaid riiklikke või kohaliku omavalitsuse poolt kehtestatud makse.

Privaatsustingimused

 • Privaatsustingimused reguleerivad käesoleval leheküljel (http://raitratasepp.ee/) toetuse tegija andmete haldamist. Andmete töötleja on MTÜ ULTA EST (registrikood: 80377078, asukoht: Koidutähe 27, Tartu 50110, edaspidi Töötleja). Andmeid töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega.
 • Töötleja tagab,  et tema serverid kus isikuandmeid hoitakse ja andmevahetusprotokollid on turvalised ja kaitstud vastavalt isikuandmete kaitse seadusega.
 • Töödeldavad isikuandmed on andmed, mis esitatakse, kui sisestatakse andmeid pangaülekande tegemisel. Sellisteks andmeteks on nt nimi, e-posti aadress, telefoni number ja makse teostamiseks vajalikud muud andmed.
 • Isikuandmeid töödelakse toetuse (s.o. makse) tegemise teostamise ja auhindade loosimise korral võidu tulemusest teavitamise ning auhinna kättetoimetamise eesmärgil. Samuti töödeldakse isikuandmeid toetaja nime kandmisel fännisärgile ja Helios Kirjastusega koostöös valmivas raamatus kajastamisel.  Töötleja hoiab toetaja isikuandmeid saladuses ja järgib isikuandmete kaitse seadusest tulenevaid nõudeid. Töötleja ei avalda talle teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele rohkem, kui see on vajalik makse teostamiseks, kui see on vajalik auhinna kättetoimetamisel kullerteenuse osutamiseks ning kui see on vajalik toetaja nime kajastamisel fännisärgil või raamatus. Kui toetaja ei soovi, et tema nimi fännisärgil või raamatus avalikustatakse, siis palun sellest rait.ratasepp@gmail.com kaudu teada anda või märkida makse teostamisel ees- ja perekonnanime lahtrisse "Anonüümne". 
 • Andmeside toetaja ja maksekeskuse vahel makse sooritamiseks on krüpteeritud, mis tagab toetaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Töötlejal puudub ligipääs toetaja konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele. 


Lisainfo

Küsimuste ja ettepanekutega võib minu poole alati pöörduda: rait.ratasepp@gmail.com