Anna oma panus


 1. Sisesta toetuse summa – Kirjuta lahtrisse summa, millega soovid toetada. Miinimumsumma on 15€. 
 2. Täida kontaktandmete väljad
 3. Soorita makse – Vali makseviis. Toetada on võimalik üle Swedbanki, SEBi, Danske, LHV või Nordea panga pangalingi.

Eesmärk on katta 60-kordse ultratriatloniga seotud kulud. Eelarve on 44 800 eurot ning see mh hõlmab endas:
 • majutuskulu saateautoga Fuerteventurale ja hiljem Eestisse tagasi reisides;
 • kütusekulu ja kiirteemaksud Fuerteventurale ja hiljem tagasi Eestisse reisides;
 • saateauto kütuse- ja hooldamisega seotud kulud katsumuse ajal (10 000+ km);
 • laevareisidega seotud kulud Hispaania mandrilt Lanzarotele ja sealt Fuerteventurale ning hiljem tagasi Eestisse;
 • edasi-tagasi lennupiletid (sh ööbimised vahemaandumisohtades) Tallinn-Fuerteventura (kuni kahekümnele toetusmeeskonna liikmele). Kogu katsumuse vältel abistab mind kohapeal ca 50 inimest, kes teatud aja tagant vahetub. Korraga on kohapeal maksimaalselt 7 inimest;
 • kuni 7-liikmelise toetusmeeskonna majutuskulu Playitase kuurortis Fuerteventural (65 päeva);   
 • kuni 7-liikmelise meeskonna toidukulu Playitas kuurortis Fuerteventural (65 päeva);
 • minu majutuskulu Playitas kuurortis ning toidukulu katsumuse ajal;
 • sidekommunikatsiooni ning meediakajastusega seotud kulud;
 • katsumusega seotud jooksev kulu varustusele ja selle hooldamisele.

Enne makse sooritamist tutvu juhendiga.

Toetust saab avaldada ööpäevaringselt. Makse tegemiseks valige sobiv summa eurodes (€). Makse tegemiseks küsime vaid neid andmeid, mis on vajalikud makse sooritamiseks. Makse tegemiseks valige makseviis ja vajutage nuppu „Toeta“.

Teie toetusmakse sooritamise järel väljastatakse e-maili teel maksekinnitus, kus on ära toodud nii toetussumma suurus kui ka Sinu kontaktandmed. Vastavalt teie poolt valitud makseviisile saate toetuse teha pangalingi kaudu.

Makseviisid

 • Toetuse tegemise kinnitus väljastatakse süsteemi poolt automaatselt peale tellimuse sooritamist, mis ootab tasumiskinnitust. Kui kinnitust ei tule 1 tunni jooksul alates toetuse tegemisest, võta palun ühendust rait.ratasepp@gmail.com. Võimalik, et Sinu poolt sisestatud e-maili aadress ei ole korrektne, e-postkasti maht on ületatud või e-kiri on jäänud kinni spämmifiltrisse.
 • Maksmine internetipangas käib koostöös Maksekeskusega, mis võimaldab lihtsalt ja turvaliselt maksta interneti kaudu tehtud ostude eest. Sind suunatakse leheküljele, kus Sa saad valida oma panga ja maksta tellimuse eest Sulle sobiva pangalingi kaudu.

Privaatsustingimused

 • Privaatsustingimused reguleerivad käesoleval leheküljel (http://raitratasepp.ee/) toetuse tegija andmete haldamist. Andmete töötleja on MTÜ ULTA EST (registrikood: 80377078, asukoht: Koidutähe 27, Tartu 50110, edaspidi Töötleja). Andmeid töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega.
 • Töötleja tagab,  et tema serverid, kus isikuandmeid hoitakse ja andmevahetusprotokollid on turvalised ja kaitstud vastavalt isikuandmete kaitse seadusega.
 • Töödeldavad isikuandmed on andmed, mis esitatakse, kui sisestatakse andmeid pangaülekande tegemisel. Sellisteks andmeteks on nt nimi, e-posti aadress, telefoni number ja makse teostamiseks vajalikud muud andmed.
 • Isikuandmeid töödelakse toetuse (s.o. makse) tegemise teostamise ja auhindade loosimise korral võidu tulemusest teavitamise ning auhinna kättetoimetamise eesmärgil. Samuti võidakse töödelda isikuandmeid toetaja nimede kandmisel fännisärgile. Töötleja hoiab toetaja isikuandmeid saladuses ja järgib isikuandmete kaitse seadusest tulenevaid nõudeid. Töötleja ei avalda talle teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele rohkem, kui see on vajalik makse teostamiseks, kui see on vajalik auhinna kättetoimetamisel kullerteenuse osutamiseks ning kui see on vajalik toetaja nime kajastamisel fännisärgil. Kui toetaja ei soovi, et tema nimi fännisärgil, siis palun sellest rait.ratasepp@gmail.com kaudu teada anda või märkida makse teostamisel ees- ja perekonnanime lahtrisse "Anonüümne". 
 • Andmeside toetaja ja maksekeskuse vahel makse sooritamiseks on krüpteeritud, mis tagab toetaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Töötlejal puudub ligipääs toetaja konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele. 


Lisainfo

Küsimuste ja ettepanekutega võib minu poole alati pöörduda: rait.ratasepp@gmail.com