Peatoetaja
Kõik postitused
21. March 2018

Spordiparadiis Playitas - minu 20-kordse ultratriatloni staap

Mul on hea meel, et minu selle hooaja suurettevõtmisega ühines Fuerteventural asuv Playitas Resort. Tegemist on Euroopa ühe parima spordikuurordiga. Triatlonisõprade jaoks on see justkui paradiis - suurepärased ujumisvõimalused, ratta- ja jooksurajad ning soe kliima. Sportimisvõimalusi on Playitases igale maitsele ja mistahes tasemele. Pilt aga ütleb rohkem kui tuhat sõna - vaata Playitast tutvustavat lühivideo.


Playitasesse sattusin ma esimest korda 2013. aastal, kui seal treeninglaagris käisin. Armusin sellesse paika silmapilkselt ning juba siis teadsin, et see ei jää mu ainukeseks ja viimaseks külastuseks. Jaanuaris taas Fuerteventural treenides mõtlesin, et küll oleks ideaalne, kui saaksin Playitast 20-kordse ultratriatloni staabina kasutada. See teeks ettevõtmise logistka oluliselt lihtsamaks. Mõeldud, tehtud.
Mida see tähendab? Playitasest saab katsumuse ajaks minu ja mu saatemeeskonna kodu. Igal hommikul alustan ma 3,8 km pikkust ujumist Playitase 50-meetrises välibasseinis, seejärel istun ratta selga ja teen sisuliselt tervele Fuerteventurale ringi peale. Rattasõidu lõpetan taas Playitases, misjärel tõmban maratonijooksuks jalga sussid. Jooksu ja sellega ka päeva lõpetan Playitases, maksimaalselt mõnesaja meetri kaugusel oma voodist. Ja nii 20 päeva järjest.
Foto: treeninglaagris jaanuaris 2018